Ekipy wyjazdowe

Plan akcji wyjazdowych RCKiK w Olsztynie na M-C marzec 2024r.

DATAMIEJSCEstacjonarna / ambulansGODZINY REJESTRACJIPraca Oddziału Terenowego
01.03.2024Olsztyn– Liceum Ogólnokształcące nr 11 ul. Kołobrzeska 9ambulans8.30-12.30
04.03.2024Ostróda– Centrum Użyteczności Publicznej ul. J. Sobieskiego 9stacjonarna8.00-11.30
04.03.2024Bartoszyce- Liceum Ogólnokształcące ul. Boh Monte Casino 9stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
05.03.2024Olsztyn- Uniwersytet Warmińsko- Mazurski parking przy WBZambulans9.00-12.30
05.03.2024Ełk– Zespół Szkół nr 2 ul. Sikorskiego 7stacjonarna8.30-11.00Terenowy Oddział w GIŻYCKU NIECZYNNY
05.03.2024Dobrocin– Zespół Szkółstacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
06.03.2024Mrągowo– Plac Piłsudskiegoambulans8.30 -12.00
06.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
06.03.2024Iława- Zakład Karny ul. 1-go  Maja 14stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w IŁAWIE NIECZYNNY
07.03.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
07.03.2024Olecko-  Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych ul. Gołdapska 21 /Internatstacjonarna8.30-11.00Terenowy Oddział w GIŻYCKU NIECZYNNY
07.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
08.03.2024Nidzica– Terenowy Oddział ul. Traugutta 13stacjonarna8.00-12.00
09.03.2024Skurpie- Świetlica OSPstacjonarna8.00-11.00
09.03.2024Nowe Miasto Lubawskie- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
ul. Szkolna 5
ambulans8.00-11.00
11.03.2024Kętrzyn– Zespół Szkół ul. Wojska Polskiego 12stacjonarna8.30-12.00Terenowy Oddział w GIŻYCKU NIECZYNNY
11.03.2024Orzysz- Jednostka Wojskowaal. Wojska Polskiegoambulans9.00-12.00
12.03.2024Kikity- Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennejambulans8.30-12.00
12.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
14.03.2024Szczytno– Akademia Policji w Szczytnieambulans8.30-12.00
14.03.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
14.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
15.03.2024Stawiguda- Parking przy Ośrodku Zdrowiaambulans9.00-11.00
16.03.2024Elgnówko- Szkoła Podstawowastacjonarna8.00-11.00
16.03.2024Jedwabno- Zespół Szkółstacjonarna8.00-11.00
18.03.2024Ostróda– Centrum Użyteczności Publicznej ul. J. Sobieskiego 9stacjonarna8.00-11.30
18.03.2024Olsztyn- Zespół Szkół Ekonomicznych ul. Bałtycka 37ambulans8.00-12.00
18.03.2024Węgorzewo- Jednostka Wojskowaambulans8.30-11.30Terenowy Oddział w GIŻYCKU NIECZYNNY
19.03.2024Barczewo- Zakład Karny parking przy Bramie nr 2ambulans9.00-12.00
19.03.2024Braniewo– Placówka Straży Granicznej Kolejowe Przejście Graniczne ul. Błotna 3stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
20.03.2024Elbląg- Plac Jagiellończykaambulans9.00-12.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
20.03.2024Bartoszyce- Zespół Szkół nr 1 ul. B. Limanowskiego 15stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
20.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
20.03.2024Mrągowo– Plac Piłsudskiegoambulans8.30 -12.00
21.03.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
21.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
22.03.2024Nidzica– Terenowy Oddział ul. Traugutta 13stacjonarna8.00-12.00
22.03.2024Morąg- Miejski Dom Kulturystacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
23.03.2024Wielbark- Gminny Ośrodek Kulturystacjonarna8.00-11.00
25.03.2024Pisz- AulaLiceum Ogólnokształcące ul. Sikorskiego 15stacjonarna9.00-12.00
26.03.2024Olsztyn- Uniwersytet Warmińsko- Mazurski parking przy WBZambulans9.00-12.30
26.03.2024Braniewo- Braniewskie Centrum Kultury ul. Katedralnastacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
27.03.2024Kikity- Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennejambulans8.30-12.00
27.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
28.03.2024Szczytno- parking przy Hali Wagnera ul. Lancaambulans8.30-12.00
28.03.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
29.03.2024Olsztyn- Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ul. Warszawskastacjonarna9.00-12.00

UWAGA !!! RCKiK w Olsztynie zastrzega możliwość odwołania akcji poboru krwi z przyczyn niezależnych.

 *Oddział Terenowy – NIECZYNNY – realizuje akcję wyjazdową w danym dniu

Aktualne informacje dotyczące terminów oraz organizacji akcji wyjazdowych będą udzielane pod nr telefonu:

89 526 01 56 wew. 149 lub 662 136 459 oraz e-mailem: promocja@rckikol.pl

Plan akcji wyjazdowych RCKiK w Olsztynie na M-C luty 2024r.

DATAMIEJSCEstacjonarna ambulansGODZINY REJESTRACJIPraca Oddziału Terenowego
01.02.2024Szczytno– Akademia Policji w Szczytnieambulans8.30-12.00
01.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
03.02.2024Grodziczno- OSPstacjonarna8.00-11.00
03.02.2024Wilczkowo- Bibliotekastacjonarna8.00-11.00
05.02.2024Ostróda– Centrum Użyteczności Publicznej ul. J. Sobieskiego 9stacjonarna8.00-11.30
06.02.2024Lidzbark Warmiński- Jednostka Wojskowaambulans8.30-11.00
06.02.2024Braniewo- Komenda Powiatowa
ul. Moniuszki 11a
ambulans8.00-12.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
07.02.2024Mrągowo– Plac Piłsudskiegoambulans8.30 -12.00
07.02.2024Janowo- Dom Kulturystacjonarna8.00-11.00
08.02.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
08.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
08.02.2024Giżycko– Jednostka Wojskowa ul. Mazurska 48.30-11.00Terenowy Oddział w GIŻYCKU NIECZYNNY
08.02.2024Górowo Iławeckie– parking przy Ratuszuambulans9.00-12.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCE NIECZYNNY
09.02.2024Nidzica– Terenowy Oddział ul. Traugutta 13stacjonarna8.00-12.00
13.02.2024Iłowo- Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcącychstacjonarna9.00-11.00
14.02.2024Rybno- Zespół Szkółstacjonarna8.00-11.00
14.02.2024Braniewo– Zespół Szkół Zawodowych Ul. Wiejskastacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
15.02.2024Kętrzyn- Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ul. Sikorskiego 78ambulans8.30-12.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
15.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
17.02.2024Lidzbark- Przychodnia Zdrowia ul. Brzozowastacjonarna8.00-11.00
19.02.2024Ostróda– Centrum Użyteczności Publicznej ul. J. Sobieskiego 9stacjonarna8.00-11.30
19.02.2024Węgorzewo- Jednostka Wojskowa
EKIPA ZOSTAŁA ODWOŁANA PRZEZ ORGANIZATORA
ambulans8.30-11.30Terenowy Oddział w GIŻYCKU CZYNNY
20.02.2024Ostróda– Jednostka Wojskowa ul. Grunwaldzka 17ambulans8.30-11.30
20.02.2024Braniewo– Zespół Szkół Zawodowych ul. Gdańska 19stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
21.02.2024Mrągowo- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
21.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
21.02.2024Kikity- Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennejambulans8.30-12.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
22.02.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
22.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
23.02.2024Nidzica – Terenowy Oddział ul. Traugutta 13stacjonarna8.00-12.00
23.02.2024Morąg- Miejski Dom Kulturystacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
23.02.2024Bartoszyce- Jednostka Wojskowastacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
24.02.2024Dobre Miasto- Dawny OTL ul. Górnastacjonarna8.00-11.30
24.02.2024Młynary-  Dom Kulturystacjonarna8.00-11.00
24.02.2024Smykówko- Świetlica Wiejskastacjonarna8.00-11.00
25.02.2024
niedziela
Morąg– Jednostka Wojskowa ul. Wojska Polskiego 33stacjonarna8.00-11.00
26.02.2024Reszki- OSPstacjonarna9.00-12.00
27.02.2024Ostróda- Zespół Szkół Zawodowych
 ul. Wyszyńskiego
stacjonarna8.00-11.00
27.02.2024Iława- Komenda Powiatowa Policji ul. Wiejska 4stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w IŁAWIE NIECZYNNY
27.02.2024Bartoszyce- Liceum Ogólnokształcące ul. Słowackiego 1stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w BARTOSZYCACH NIECZYNNY
28.02.2024Ostróda- Zespół Szkół ZawodowychODWOŁANA
28.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
29.02.2024Szczytno- parking przy Hali Wagnera
ul. Lanca
ambulans8.30-12.00
29.02.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30

Plan akcji wyjazdowych RCKiK w Olsztynie na M-C styczeń 2024r.

DATAMIEJSCEstacjonarna ambulansGODZINY REJESTRACJIPraca Oddziału Terenowego
03.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
04.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
10.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
11.01.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
11.01.2024Szczytno– Wyższa Szkoła Policjiambulans8.30-12.00
11.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
12.01.2024Nidzica– Terenowy Oddziałstacjonarna8.00-12.00
15.01.2024Ostróda– Centrum Użyteczności Publicznej ul. J. Sobieskiego 9stacjonarna8.00-11.30
15.01.2024Gałdowo OSPstacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w IŁAWIE NIECZYNNY
16.01.2024Ruciane Nida- Zespół Szkół Leśnychstacjonarna9.00-12.00
16.01.2024Braniewo– Placówka Straży Granicznej Kolejowe Przejście Graniczne ul. Błotna 3stacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
17.01.2024Mrągowo– Plac Piłsudskiegoambulans8.30 -12.00
17.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
18.01.2024Kętrzyn- Plac Piłsudskiegoambulans8.30-12.00
18.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
20.01.2024Jedwabno- Zespół Szkółstacjonarna8.00-11.00
22.01.2024Pisz– Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ul. Olsztyńska 40A ambulans9.00-11.30
23.01.2024Lidzbark Warmiński- Straż Pożarna ul. Olsztyńskastacjonarna8.30-12.00
23.01.2024Braniewo- Braniewskie Centrum Kulturystacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
24.01.2024Kikity- Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennejambulans8.30-12.00
24.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
25.01.2024Szczytno- parking przy Hali Wagnera ul. Lancaambulans8.30-12.00
25.01.2024Lubawa– Straż Pożarna ul. Strażacka 1stacjonarna8.00-11.30Terenowy Oddział W IŁAWIE NIECZYNNY
25.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30
26.01.2024Morąg- Miejski Dom Kulturystacjonarna8.00-11.00Terenowy Oddział w PASŁĘKU NIECZYNNY
26.01.2024Nidzica– Terenowy Oddział ul. Traugutta 13  stacjonarnastacjonarna8.00-12.00
27.01.2024Rozogi- Dom Kultury
EKIPA ODWOŁANA
stacjonarna8.30-12.00
27.01.2024Wielbark- Gminny Ośrodek Kulturystacjonarna8.00-11.00
28.01.2024
niedziela
Mrągowo- Plac Piłsudskiegoambulans9.00-14.00
28.01.2024
niedziela
Kętrzyn- Parking przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji ul. K. Wielkiego 12aambulans10.00-14.00
29.01.2024Reszel- Dom Kulturystacjonarna9.00-12.00
31.01.2024Kikity- Ośrodek Szkoleniowy Służby Więziennejambulans8.30-12.00
31.01.2024Działdowo- Dom Kultury ul. Wolności 64stacjonarna8.00-11.30