Kontakt

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa
w Olsztynie
ul. Malborska 2
10-255 Olsztyn
(dawniej ul. Hanki Sawickiej 27, 10-247 Olsztyn)

TELEFON: (89) 526 01 56 (Centrala) – w. 120

Sekretariat – w. 125

e-mail: sekretariat@rckikol.pl

Czynne od poniedziałku do soboty

Rejestracja w 153, 165

rejestracja dawców w poniedziałki w godzinach od 7:00 do 15:30

rejestracja dawców od wtorku do piątku 7:00 do 14:30

rejestracja dawców w soboty 7:00 do 13:00

Dyrektor

 Lek.Grażyna Kula
spec. transfuzjologii klinicznej

sekretariat tel. 89 526 01 56 w 125
e-mail sekretariat@rckikol.pl

Dział Dawców i Pobierania

kier. lek. Jarosław Zwierzyński spec. transfuzjologii klinicznej
  89 5260156 wew. 152
e-mail j.zwierzynski@rckikol.pl
z-ca kier. lek. Ewa Komorowska
  89 5260156 wew. 146

Dział Zapewnienia Jakości

kier. mgr Elżbieta Garbula spec. laboratoryjnej transfuzjologii medycznej
89 5260156 wew. 161                                          
e-mail       e.garbula@rckikol.pl                         
z-ca kier. mgr Katarzyna Mioduska spec. laboratoryjnej transfuzjologii medycznej
  89 5260156 wew. 148              

Dział Laboratoryjny

kier. mgr Jolanta Miklaszewska spec. laboratoryjnej transfuzjologii medycznej
89 5260156 wew. 150

e-mail j.miklaszewska@rckikol.pl
z-ca kier. Urszula Brożyna specjalista  laboratoryjnej transfuzjologii medycznej
89 5260156 wew. 155
e-mail j.miklaszewska@rckikol.pl

Dział Preparatyki i Ekspedycji

kier. mgr Agnieszka Zdancewicz
89 5260156 wew. 133

e-mail a.zdancewicz@rckikol.pl
z-ca kier. mgr Justyna Staniszewska
89 5260156 wew. 133

e-mail j.staniszewska@rckikol.pl

Dział Administracji

Kierownik Krzysztof Semerak

tel. 89 526 01 56 w 169

e-mail: k.semerak@rckikol.pl

Sekcja Księgowości

Kierownik mgr Agnieszka Mikulska

tel. 89 526 01 56 w 137

e-mail: a.mikulska@rckikol.pl

Z-ca mgr Robert Kowalewski

e-mail: r.kowalewski@rckikol.pl

Kadry

mgr Eliza Suszek

tel. 89 5260156 w 126

email: e.suszek@rckikol.pl

BHP

tel. 89 526 01 56 w 126

Oddział Terenowy w Bartoszycach

(89) 6752341

(89) 6752341

ul. Wyszyńskiego 11

11-200 Bartoszyce

Czynne od poniedziałku do piątku od 7:25 do 15:00
rejestracja dawców 7.30 – 12:30

Oddział Terenowy w Elblągu

(55) 235 22 13

Fax. (55) 237 40 77

ul. Bema 80

82-300 Elbląg

Czynne od poniedziałku do piątku od 7:25 do 15:00
rejestracja dawców 7.30 – 12.30

Odział Terenowy w Giżycku

ul. Westerplatte 4
11-500 Giżycko
tel. 87 428 18 96
czynny  od poniedziałku do piątku od 7.25 do 15.00
rejestracja krwiodawców w godz. 7.30 do 10.00

Terenowy Oddział w Iławie

ul. W. Andersa 3
14-200 Iława
tel. 89 644 85 96
czynny  od poniedziałku do piątku od 7.25 do 15.00
rejestracja krwiodawców w godz. 7.30 do 12.00

Terenowy Oddział w Pasłęku

Plac Grunwaldzki 8
14-400 Pasłęk
tel. 55 248 55 38
czynny  od poniedziałku do piątku od 7.25 do 15.00
rejestracja krwiodawców w godz. 7.30 do 11.00

Oddział Terenowy w Nidzicy

ul. R. Traugutta 13
13-100 Nidzica
tel. 89 625 46 83
czynny  wtorek i piątek od 7.00 do 14.35
rejestracja krwiodawców w godz. 7.30 do 12.00

Działdowo

514 785 795

ul. Leśna 1

13-200 Działdowo

Plan akcji poboru krwi w Działdowie na M-C  GRUDZIEŃ  2020r

DATAMIEJSCEstacjonarna ambulansGodziny rejestracjiPraca Oddziału Terenowego
02.12.2020
03.12.2020
07.12.2020
10.12.2020
14.12.2020
16.12.2020
17.12.2020 21.12.2020
Działdowo
Dom Kultury
ul. Wolności 64
stacjonarna08.00-11.30Terenowy Oddział w NIDZICY NIECZYNNY

UWAGA !!! RCKiK w Olsztynie zastrzega możliwość odwołania akcji poboru krwi z przyczyn niezależnych.

       

btnimage